ANGLED CONTOUR BRUSH – кососечена повеќенаменска четка

255 ден

Категорија:

Идеална четка за нагласување на контурите на лицето. Најпогодна е за нанесување на руменило.

Природните, густо групирани влакна формираат многу прецизна и нежна површина која овозможува лесно и фино нанесување на руменило, бронзери и останати производи во прав.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.