Aura ALL IN 1 – маскара за 3D изглед на трепките

410 ден

Категорија:

Оваа МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА МАСКАРА е наменета за сите кои немаат многу време за make up и за оние на кои им е потребна маскара која со еден потег ке го направи сето онаа што е потребно за да изгледаат совршено трепките.

Четкичката со густо распоредени влакна дава веќе со едно нанесување 3Д ИЗГЛЕД НА ТРЕПКИТЕ.

ВОЛУМЕН,ДОЛЖИНА И СОВРШЕНО СВИТКАНИ ТРЕПКИ се загарантирани.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.