Aura ALL YEAR BRONZE 908 Bronze Bay – бронзер

430 ден

Категорија:

Со ALL YEAR BRONZE имајте исoнчан тен преку целата година!

908 Bronze Bay: Дава сатенска (седефаста) завршница. Се состои од една светла и една темна нијанса. Со нивно комбинирање ќе го добиете посакуваниот ефект.

Може да се користи самостојно или врз други производи за разубавување на тенот.

Производителот препорачува нанесување со четка за контурирање.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.