Aura BLACK & PERFECT – ајлајнер фломастер

299 ден

Категорија:

Совршена прецизност и постојаност.
Исклучително лесно, прецизно и рамномерно нанесување
Долготрајна, интензивна боја
Брзо се суши
Не се размачкува и не остава траги надвор од контурата на окото

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.