Aura BROW FIX GEL – гел за фиксирање на веѓи

210 ден

Категорија:

По нанесувањето на кој било производ за обликување на веѓите или цртање, се препорачува да користите гел за фиксирање на веѓите.

Гелот Brow Fix може да се нанесува самостојно за да се осигура дека веѓите изгледаат убаво и уредно во текот на целиот ден.

Неговата текстура е исклучително лесна и ефикасна, без да ги прави веѓите да се чувствуваат лепливи и вкочанети.

Гелот доаѓа со специјална четка / апликатор за лесно и прецизно нанесување и четкање.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.