Aura BROW MASCARA – маскара за веѓи

345 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Многу дефиниран целосен волумен и веѓи со природен изглед.

Има текстура слична на гел – така што се применува со само неколку потези, а формулата збогатена со микро-влакна во форма на Y, совршено ги исполнува и дефинира лаковите на веѓите.

Не е леплив, совршено се нанесува и создава илузија на густина – додека во исто време веѓите изгледаат природно нагласени.

Глицеринот, како додаток на формулата, ја храни кожата и веѓите, додека полимерите ги зајакнуваат и обликуваат веѓите точно како што сакате!

Нашата маскара не се размачкува, туку создава изглед кој трае цел ден.

BROW MASCARA

Dark, Medium

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.