Aura BROWLINER – молив за веѓи

225 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи.

Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добро реагира на високи температури (не се топи), содржи висок процент на природни восоци и масла, со природни антиоксиданси.

Додатокот кој се наоѓа на овој молив е четкичка за расчешлување на веѓите.

Дерматолошки тестиран.

BROWLINER

01, 03, 04, 05

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.