Aura BROWMATIC – молив за прецизно исцртување на веѓи

320 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Tри нијанси на моливи за прецизно исцртување на веѓите(Blonde,Brunette,Dark brunette)

BROWMATIC

Blonde, Brunette, Dark Brunette

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.