Aura CHEEK STICK – руменило во стик

447 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

За сите кои сакаат нешто повеќе од руменило!Три нијанси на руменило во стик:

1.Coctail peach
2.Coral party
3.Pink breezer

Руменило во стик CHEEK STICK создава блескав и здрав тен.Поради својата специфична кремаста структура успешно се соединува со подлогата на лицето и дава потполно природен изглед на кожата.

Благата мирисна нота на праска дополнително ја истакнува палетата на бои на руменилото во стик CHEEK STICK.Збогатен е со витамин Ц и масло од јојоба и ши бутер.

CHEEK STICK

Cocktail Peach, Coral Party, Pink Breezer

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.