Aura CLASSIC – кармин за усни

315 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

CLASSIC 250 nude pink – кармин за усни

Aura CLASSIC Кармин

250 Nude Pink, 251 Rosy Nude, 252 Dusty Nude, 253 Rosy Coral, 254 Iconic Red, 255 Deep Wine

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.