Aura COLOR KARMA – двобоен кармин

390 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Двобоен мат кармин со кремаста текстура едноставна за нанесување.

Бојата е богата,жива и гарантира незаборавен мат изглед.

Најдоброто од овој двобоен кармин е неговата срцевина(внатрешниот светол дел)кој содржи природен восок и состојки за дополнителна нега на усните.

Комбинацијата на двете нијанси овозможува суптилен омбре ефект на усните.

Достапен во 6 нијанси во атрактивно и иновативно пакување.NETO 3.5 g

COLOR KARMA

10 Ha-ha-ha, 20 Revenge, 30 Rebirth, 40 Samsara, 50 Move On, 60 Karma is a bi***

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.