Aura CORRECT ME! – течен коректор

215 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Течен коректор со богата, кремаста структура која овозможува оптимално прекривање на неправилностите на кожата. Многу е погоден за подрачјето на подочниците.

Лесно да се нанесува, притоа обезбедува многу природен изглед.

Достапен е во 6 нијанси.

CORRECT ME!

301 Vanilla, 302 Pastel Beige, 303 Caramel Cream, 304 Fair, 305 Cool Ivory, 306 Natural

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.