Aura DRAMA QUEEN – течен мат кармин

325 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Drama queen кармините се со две формули-мат и металик.

.Ефект на течниот кармин дава кралски мат изглед.Елегантната кремаста структура,формулирана да биде долготрајна,создава совршена пигментација.

Со Drama queen чувствувај се како кралица!

Металик ефектот на течниот кармин,поради својата посебна формулација,им дава на усните седефест изглед со долготраен мат завршеток.

4 металик нијанси кои со едно нанесување даваат полна јачина на нијансата.

Богатата пигментација овозможува рамномерно нанесување со помош на прецизниот апликатор.

DRAMA QUEEN

01 Happiness is a Butterfly, 02 I`m into You, 03 Cinnamon Girl, 04 Where’s the Party?, 05 On the Floor, 06 Beautiful Liar, 07 Applause, 08 Single Ladies, 09 Naughty Girl, 10 Queen of Disaster, 11 Bad Girl, 12 Bad Romance, 13 Don’t call me Angel

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.