Aura EXPLICIT 10 ml – хранлив маслен третман за коса

15 ден

Категорија:

EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана коса.

Високата содржина на драгоценото арганово масло и дава на косата целосна регенерација, хидратација и заштита. Расчешлувањето како на влажна така и на сува коса е олеснето. Косата станува свиленикава, мека на допир, сјајна и лесна за обликување. Не ја масти косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.