Aura EXPLICIT 6 – фарба за коса

150 ден

Категорија:

EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели.

Потполно ги покрива белите влакна и има ја враќа виталноста.

Вредното масло на мароканското дрво АРГАН (богато со витамин Е и каротен) длабоко навлегува во структурата на влакното, ја хидрира косата и делува како моќен антиоксиданс. Косата станува јака, здрава и сјајна.

Пакувањето содржи:
1 туба со боја за коса (50 мл)
2 кесички хидроген (2 х 40 мл)
1 кесичка хранлив третман со аграново масло (10 мл)
1 пар заштитни ракавици
1 упатство за употреба

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.