Aura EYELINER 73 – црн молив за очи

160 ден

Категорија:

Исклучителна покриеност на надворешниот капак и внатрешноста на окото. Идеални за сите временски услови, толерира високи температури и влага без растопување и размачкување. Одговараат и на најосетливите типови на кожа. Се задржува на окото без никакви промени повеќе од 6 часа.
Дерматолошки и офталмолошки тестирани.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.