Aura FIX AND MIST – cпреј за фиксирање

245 ден

Категорија:

2 во 1 – Fix за фиксирање на шминката и Mist за хидрирање на кожата

– Освен што ја фиксира шминката подолго да трае-овозможува лицето да биде хидрирано,освежено и сјајно!

За разлика од АУРА фиксаторот FIX ME! чија основна задача е да не избледи шминката, FIX and MIST има двоен ефект-ефикасно ја фиксира шминката и служи како производ за нега на кожата.

Совет за нанесување:
Се прска на лице од далечина од 30 см без протресување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.