Aura FIX ME – фиксатор на шминка

220 ден

Категорија:

Фино се распрснува,
Исклучително лесно се нанесува,
Без чувство на лепливост.
Со формирање тенок, невидлив слој од филм ја финксира шминката, правејќи ја долготрајнаи отпорнана размачкување и потење како резултат на високи температури.

Финото распрскување овозможува рамномерно нанесување на производот без појава на дамки. Лесно се отстранува со било кое сретство за вадење шминка. Погоден е за сите типови на кожа.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.