Aura FOREVER BLONDE 11S – фарба за коса

145 ден

Категорија:

FOREVER BLONDE фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за сите типови на коса обоени во русо.

Комплетот содржи и маска за нега и сјај на косата со висок процент на маслиново масло кое на обоената коса и дава дополнителна нега со долготрајно заштитно дејство.

Маслиновото масло навлегува длабоко во структурата на косата и на тој начин ја штити од сушење, ја прави косата мека на допир и дава совршен сјај.

Пакувањето содржи:
1 туба со боја за коса (50 мл)
2 кесички хидроген (2 х 40 мл)
1 кесичка маска за нега и сјај на коса (10 мл)
1 пар заштитни ракавици
1 упатство за употреба

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.