Aura GLORIOUS CHEEKS – хајлајтер

200 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

За проѕирен и блескав изглед нанесете го овој производ на нагласените делови од лицето – на јагодиците, брадата, врвот и средниот дел од носот.

Достапен е во 3 нијанси.

Хајлајтер GLORIOUS CHEEKS

218 Nude Shimmer, 219 Golden Spice, 220 Moonlight

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.