Aura GLORIOUS CHEEKS – руменило

200 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Многу нежна, свиленкаста текстура која овозможува лесна и рамномерна апликација.

Поради одличната пигментација, потребна е само мала колични од руменилото за постигнување на посакуваниот ефект.

Најдобро е да се нанесува со козметичка четка од природни влакна.

Достапнo е во 12 различни нијанси и ефекти.

Руменило GLORIOUS CHEEKS

210 Coral Crush, 211 Vintage Peach, 212 Cotton Candy, 213 Dollface, 215 Deep Wine, 216 Honeymoon Honey, 217 Coral Red, 221 Spring bloom, 222 Chianti, 223 Martini, 224 Rose, 225 Vermouth

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.