AURA хидроген 12%

60 ден

Категорија:

На косата и дава волумен, јачина и совршен сјај.

Нова формула на хидроген во емулзија, наменет за сите типови на коса.

AURA хидроген е производ со двојно дејство:

Одлично средство за создавање на постојана боја и
Ја штити косата од негативни ефекти кои можат да се јават во текот на фарбањето и трајно да ја оштетат косата или коренот на влакната.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.