Aura LENGTH – маскара за издолжување на трепките

410 ден

Категорија:

Маскара за екстра волумен и должина на трепките.

Комбинација од посебно креирана кремаста формула и четкичка,кои гарантираат лесно нанесување и посакуван резултат на густи трепки во еден потег.

Изразено интензивните црни пигменти прават трепките да изгледаат СОВРШЕНО ГУСТИ И ДЕФИНИРАНИ.

Маскарата за волумен е креирана за ефектот да трае цел ден.

Не остава несакани грутки во текот на денот и не се размачкува.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.