Aura Like a PRO! INSTANT BASE COAT – базен слој

160 ден

Категорија:

База за лак
Прв чекор при лакирањето на ноктите
Формула која ги штити ноктите
Без боја
Лесно се нанесува
Брзо се суши
Совршениот маникир започнува токму со добрата база!
По нанесувањето на LIKE A PRO!базата,плочата на ноктите ке биде зајакната и мазна-спремна за сите креативни авантури!Едноставно се користи-доволен е само еден слој кој овозможува долготрајна заштита на ноктите.
Многу бргу се суши,доволни се само неколку секунди-и лакирањето на ноктите може да започне!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.