Aura Like a PRO! – лак за нокти

160 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Ултра постојани лакови за нокти со висок сјај

Долготраен ефект

Отпорни на пукање и листање

Висока покривна моќ

UV заштитата оневозможува бојата да избледи

Достапни во 27 нијанси
Со колекцијата на лакови за нокти LIKE A PRO! веќе никогаш немораш да одиш на маникир бидејќи лаковите имаат богато пигментирана формула и едноставно се нанесуваат,благодарение на внимателно одбраните состојки кои даваат ефект и ултра висок сјај на ноктите+патентирана комбинација на пластификатор создава филм кој е флексибилен,отпорен на пукање и создава постојана боја!

Колекцијата е инспирирана од уметност и модерен дизајн,па содрќи актуелна пастелна палета,како и посебно одберени нијанси кои ке ти помогнат да се играш со бојата и текстурата истакнувајќи го својот сопствен стил.

Се што ти треба за убаво стилизирани нокти во неколку едноставни движења со четкичката!

Совет за нанесување:За да ја зајакнете основата на ноктот,пред нанесувањето на лакот во боја,прво нанесете прозирна база,а по ставањето на бојата,ноктот премачкајте го со top’coat како би можел лакот подолго да трае и да има изразен сјај.

Like a PRO!

100 Bright White, 101 White With Gold Shimmer, 102 Banana Yellow, 103 Pale Lime Yellow, 104 Baby Pink Shimmer, 105 Pink Lemonade Shimmer, 106 Candy Pink, 107 Turquoise Blue, 108 Baby Blue, 109 Perfectly Nude, 110 Peach Beige, 111 Mocha, 112 Taupe Nude, 113 Coffee, 114 Rose Dawn Shimmer, 115 Blue Lilac, 116 Cornflower Blue, 117 Navy Blue, 118 Evening Blue, 119 Deep Forest, 120 Ultra Black, 121 Dark Plum Red, 122 Dark Red, 123 Classy Red, 124 Purple Red, 125 Ferrari Red, 126 Coral Red

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.