Aura Like a PRO! MATTE TOP COAT – мат завршен слој

160 ден

Категорија:

Top coat со мат ефект
Мат завршеток
Овозможува долготраен маникир
Без “пукање”на ноктите.
Додај го на било кој лак за нокти и добиј мат изглед со LIKE A PRO!завршниот слој со мат ефект.
Формулата брзо се суши,четкичката е креирана за да покрие во едно движење цела основа на ноктот,да го зацврти и да му даде долготраен ефект.
Совет за нанесување:ако сакаш да се играш со текстури,предлагаме секој втор нокот да го обоиш со мат завршетокот,а на останатите да им го оставиш high-gloss сјајот.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.