Aura Like a PRO! NAIL&CUTICLE OIL – масло за нега на кутикули

190 ден

Категорија:

Масло за нега на кутикули/заноктици
Ја негува кожата околу ноктите
Ја зајакнуваат плочата на ноктот
Збогатен со комплексни природни масла и глицерин
Создава дискретен сјај
Дозволете им на вашите законтици и нокти хранлив десерт!
Like a PRO!масло е вистински еликсир за нега на заноктици-збогатен со масло од јојоба и сладок бадем,како и глицерин кои ефикасно ја негуваат кожата околу ноктите,правејќи ја поубава и поздрава.
Оваа масло е идеален следбеник на лакот за нокти,а моќе да се нанесува и независно од маникирот-како чекор во нега на ноктите.Бонус:мириса на ванила и ги освежува сетилата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.