Aura Like a PRO! TOP COAT UP TO 10 DAYS – завршен слој за траен ефект

160 ден

Категорија:

Завршен чекор во маникирот
Дава ултра-сјаен финиш
Ја “заклучува”бојата
По нонесувањето на овој слој,маникирот ке трае до 10 дена

Иновативната формула на овој слој овозможува лакот да:
1.не бледее
2.не се лупи
3.трае до десет дена!

Едноставен за нанесување,завршниот слој се нанесува така да не влијае на текстурата на лакот во боја,не создава задебелувања,а дава додатен сјај и долготраен изглед-достоен на професионалниот салон за маникир!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.