Aura Like a PRO! – завршен слој со висок сјај и гел ефект нокти

160 ден

Категорија:

Top coat со гел ефект

Гел лак изглед

Лесно се одстранува

Овозможува долготраен маникир и создава дополнителен сјај

Сакаш гел ефект-но не си фан на тоа што оваа врста на лакови тешко се одстранува?Пробај го Like a PRO! завршниот слој кој дава гел ефект,а при тоа се одстранува со било кое средство за одстранување на лакот за нокти.

Hi-Shine полимерите создаваат 3Д ефект,давајќи беспрекорен финиш на ноктите.Формулата со гел изглед го зајакнува ноктот-со што бојата не се лупи.Лакот има апликатор кој со еден потег се покрива целиот нокот со максимална прецизност и лесна употреба.

Ноктите ке бидат поцврсти,а бојата ке трае подолго-и тоа се без користење на UV ламба или било каков друг алат за гел лак маникир!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.