Aura LIPLINER – молив за усни

160 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула.

Не се размачкува и не се разлева надвор од контурите на усните.

Содржи витамин Е кој ја штити кожата од стареење, и хидратантни состојки кои ја хранат и негуваат кожата.

LIPLINER

31 Warm Brown, 32 Burgundy Rose, 33 Dusty Rose, 34 Dark Raspberry, 36 Rosy Nude, 43 True Red, 52 Fuchsia, 53 Light Moccha, 56 Wine Rasperry, 57 Allegra, 58 Vamp, 62 Copper Rose, 63 Delicate Brown, 64 Rosewood, 65 Natural Nude

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.