Aura MARIJA – палета за лице

775 ден

Категорија:

Палета за лице МАРИЈА содржи производи за комплетен третман на лице:

  • две руменила
  • хајлајтер
  • камена пудра за осветлување на тенот и корекција на неправилностите на лицето
  • бронзер за контурирање

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.