Aura MATTE & SKINNY – водоотпорен маркер за очи

295 ден

Категорија:

Брзо се суши за да се спречи размачкување.
Офталмолошки и дерматолошки тестиран.
Исклучително тенкиот апликатор е идеален за цртање прецизни линии.
Лизга на очните капаци за лесна апликација.
Цврсто затворете по секоја употреба.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.