Aura MATTIFIER транслуцентна компактна мат пудра

320 ден

Категорија:

MATTIFIER транслуцентна компактна пудра е идеална за матирање на лице со долготраен МАТ ефект.Наменета е и за дневно поправање на шминката.Се препорачува нанесување со четка за руменило во тенок слој,како последен чекор во тенирањето на кожата на лицето.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.