Aura Палета сенки за очи – 4/1

300 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Палета на сенки создадени за елегантен и софистициран природен изглед во 4 различни комбинации на бои.Различните нијанси на секоја комбинација на сенки-од мат до сатенска,ветуваат и креираат разновиден изглед.Мини практичното пакување содржи и функционален апликатор.

Палета на сенки BY NIGHT

Идеални за совршен smokey-eyes изглед.Наменети за секоја боја на очите.

Палета сенки за очи – 4/1

By night, Copper, Nude, Rosy

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.