Aura Палета сенки за очи – 9/1

535 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Палета сенки за очи – девет нијанси со различна текстура-светкави,сатенски,мат и металик нијанси.

Долготрајната формула со исклучително високата пигментација лесно се нанесува и бленда.

Палета сенки за очи – 9/1

Aloha, Jungle, Paradise, Roar

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.