AURA POWDER (25gr) – бланш

85 ден

Категорија:

Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула.

Го спречува пожолтувањето на косата и е наменет за сите типови на коса. Го мазни површинскиот слој на косата и ги затвара испуканите врвови.

AURA бланш е наменет за современа жена која сака брзи и чести промени, но истовремено ја чува и негува својата коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.