Aura POWER LASHES – прамени за трепки

185 ден

Категорија:

Рачно изработени снопчиња за трепки од најквалитетно природно влакно.
Едно пакување снопчиња содржи три големини на трепки:кратки,средни и долги трепки

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.