Aura POWER LASHES – проѕирен лепак за вештачки трепки

180 ден

Категорија:

За поставување на AURA вештачките трепки користете AURA лепак. Достапен е во црна боја и прозирен.

Црниот лепак дава ефект на течен eyeliner под трепките и се препорачува за поискусните. Провидниот е полесен за користење бидејќи после 4 до 5 минути белата боја на лепакот станува целосно провидна и можните грешки се помалку воочливи.

Водоотпорен и долготраен. Формулиран за да трае дури и во екстремни услови.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.