Aura PRIMER – база за намалување на видливоста на порите

290 ден

Категорија:

Останете засекогаш млади!

Ја намалува видливоста на порите и ја матира кожата на лицето. Нанесувањето на тенок слој, овозможува Вашата кожа да изгледа мазна, хидрирана и матирана.

Се препорачува употреба на делот од лицето каде порите се највидливи.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.