Aura QUICK STICK DUO – стик за контурирање

355 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

QUICK STICK DUO e достапен во три нијанси за светол,среден и темен тен.

Наменет за урбан начин на живот на дамата,бидејќи лесно и едноставно се нанесува.

Стикот го сочинуваат една темна и една светла страна.Со темната страна од стикот се дефинираат контурите на лицето,а со светлата страна се нагласува истакнатите делови на лицето.

Благата мирисна нота на чоколадото ги буди сетилата при нанесувањето на стикот на лицето.Збогатен е со витамин Ц и масло од јојоба и ши бутер.

QUICK STICK DUO

Dark, Light, Medium

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.