Aura REVOLUTION – молив за усни

215 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Исклучително издржлив, водоотпорен молив за усни со мат финиш.
Содржи путер од ши кој обезбедува дополнителна нега и го спречува чувството на сувост на усните.
Дерматолошки тестиран.
Не содржи животински состојки или штетни минерални масла.
Богатиот пигмент го прави погоден за независна апликација како кармин на целата површина на усните.

Молив за усни REVOLUTION

11 Confidential, 12 Rose Petal, 13 Dandy, 14 Inner Strength, 15 Say Yes, 16 Blush Vertigo, 17 Raw Amour, 18 Exposed, 19 Break Free, 20 Au Naturel, 21 Big Deal, 22 Undressed, 23 Nude Divine

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.