Aura Сенка за очи во молив

290 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Четири нијанси на сенки за очи во молив со кремаста текстура.

1.Creamy smokey eyes-RUNWAY BLACK

2.Creamy smokey eyes-FEELING GOLD

3.Creamy smokey eyes-BRONZE SPLASH

4.Creamy smokey eyes-DELICATE PINK

Сенка за очи во молив

01 Runway Black, 02 Feeling Gold, 03 Bronze Splash, 04 Delicate Pink

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.