Aura SHEER STICK – хајлајтер во стик

360 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Хајлајтер во стик SHEER STICK е дизајниран да ја освежи кожа на лицето и телото,правејќи ја хидрирана и негувана,благодарение на формулацијата збогатена со масло од гроздови семки и какао бутер.

Достапен во две нијанси:
1.Night life
2.Skyfall

Благата мирисна нота на ванила ќе овозможи поудобно чувство при нанесувањето на хајлајтерот во стик SHEER STICK.

SHEER STICK

Night Life, Skyfall

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.