Aura STAR GLOSS – сјај за усни

210 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Сјај за усни со неверојатно лесна и комфорна структура со интензивен ефект на сјаење на усните.

Збогатен со мирисна нота на грозје,за поголема удобност при носењето.

STAR GLOSS

01 Lyra, 02 Milky Way, 03 Orion, 04 Supernova, 05 Ara, 06 Carina, 07 Phoenix, 08 Stella, 09 Columba, 10 Libra, 11 Luna, 12 Hydra

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.