Aura TOTAL PRO – течна пудра

415 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Total pro! е богатa течна пудра што директно се вклопува со кожата и и дава изглед на совршенство!

Формула:
· Силна моќ на покривање
· Долготрајност до 12 часа!
· Свилен мат финиш кој му дава природен изглед на тенот
· Се шири брзо и лесно
· Удобност и леснотија при носење во текот на денот
· Содржи специјални пигменти кои го максимизираат
сјајот на бојата при мешање со кожата

Тенот е измазнет, ​​изедначен и хидриран.
Свежа и сјајна, кожата дише слободно.

Целосно покривање во текот на денот, дури и до 12 часа!

TOTAL PRO

411 Creme, 413 Honey, 415 Dune

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.