Aura VELVET TON 913 – професионална фарба за коса

125 ден

Категорија:

Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија.

100 % ги покрива побелените влакна.

Содржи висока концетрација на пигменти кои гарантираат сјајна, постојана и долготрајна боја за кој тип на коса. Алое Вера е добро позната по нејзиното лековито дејство. Ја штити обвивката на косата во текот на хемискиот третман, а маслото од Магнолија ја регенерира косата и и дава сјај.

Резултатот е интензивна боја, јака и здрава коса. Многу пријатен, ни малку агресивен третман.

Широка палета на нијанси.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.