Aura WATERPROOF – водоотпорна маскара за 3D ефект

445 ден

Категорија:

Водоотпорна маскара која не се расипува и е отпорна на размачкување.
Наменета е за сите кои немаат многу време за шминкање и на кои им треба маскара која ќе ги направи трепките совршени со едно движење. Густо распоредената четка им дава на трепките 3Д изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.