Aura WING IT UP Black – течен ајлајнер

200 ден

Категорија:

Најзначајната карактеристика на овој течен ајлајнер е интензивно црната боја и можноста за исцртување на полни црни линии со еден потег. После нанесувањето се суши за неколку секунди, со што се олеснува нанесувањето и се избегнуваат непотребни пресликувања.

Крајниот ефект е интензивно црна, сјајна и долготрајна линија на очниот капак.

Четкичката е тенка и прецизна, изработена од синтетички влакна. Производот е офтамолошки тестиран.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.