Aura XPRESS – молив за очи

200 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Меки, мазни и многу лесни за нанесување. Исклучителна покриеност на надворешниот капак и внатрешноста на окото. Идеални за сите временски услови (толерира високи температури и влага без растопување и размачкување). Одговараат и на најосетливите типови на кожа.

Молив на база на природен восок добиен од маслинки и масло од јојоба. Се задржува на окото без никакви промени повеќе од 6 часа.

Дерматолошки и офталмолошки тестирани.

XPRESS

601, 602 Brown, 604 Beige, 605 Olive Green, 606 Turqouise, 607 Navy Blue, 608 Blue, 609 Violet

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.