Bell HYPOAllergenic Интензивен хидратантен двофазен серум со хијалуронска киселина

428 ден

Хипоалергичен интензивно навлажнувачки серум со хијалуронска киселина

Иновативниот двофазен серум интензивно навлажнува благодарение на содржината на хијалуронска киселина и масло од семки од кајсија.
Го враќа сјајот, еластичност и чувство на удобност на кожата.
Благодарение на лесната формула, лесно и брзо се апсорбира без да се оптоварува кожата.
Дури 99% од состојките од природно потекло. Веган. Композицијата е развиена во согласност со трендот „Чиста убавина“.
Погодно за луѓе со чувствителна кожа склона на иритации. Тестирано под надзор на дерматолог.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.